Małgorzata Domagała, Lublin miastem zgody religijnej. W naszym mieście trwa Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny, „Gazeta Wyborcza” 30 października 2017, [on-line:] http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,22580682,lublin-miastem-zgody-religijnej-w-naszym-miescie-trwa-miedzynarodowy.html

Ks. Rafał Pastwa, Dialog ekumeniczny jest dla wytrwałych, „Gość Niedzielny” 30 października 2017, [on-line:] http://lublin.gosc.pl/doc/4284504.Dialog-ekumeniczny-jest-dla-wytrwalych/3

Aleksandra Dunajska, Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny. O Lublinie, mieście zgody religijnej, „Kurier Lubelski” 30 października 2017, [on-line:] http://www.kurierlubelski.pl/edukacja/a/miedzynarodowy-kongres-ekumeniczny-o-lublinie-miescie-zgody-religijnej,12628578/

Justyna Jarosińska, Nabożeństwo luterańskie zakończyło Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny, „Gość Niedzielny” 31 października 2017,  http://lublin.gosc.pl/doc/4286312.Nabozenstwo-luteranskie-zakonczylo-Miedzynarodowy-Kongres

Obraduje Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny, TVP 3, [on-line:] https://lublin.tvp.pl/34619031/obraduje-miedzynarodowy-kongres-ekumeniczny

Lublin – miasto zgody religijnej – kongres ekumeniczny 29-31.10.2017, Archidiecezja Lubelska”, [on-line:] http://archidiecezjalubelska.pl/blog/lublin-miasto-zgody-religijnej-kongres-ekumeniczny-29-31-10-2017/

Lublin miastem zgody religijnej, „Panorama Lubelska” [on-line” 26 października 2017, [on-line:] http://www.panoramalubelska.pl/kat-154,a,626,lublin-miastem-zgody-religijnej.html

Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny w ostatni weekend października, e-kai, 17 października 2017, [on-line:] http://www.lux24.pl/ramka/ekai/miedzynarodowy-kongres-ekumeniczny-w-ostatni-weekend-pazdziernika

 Lublin miastem zgody religijnej, Misyjne Drogi” 30 października 2017, [on-line:] http://misyjne.pl/lublin-miasto-zgody-religijnej/

Katolicka droga do jedności chrześcijan – referat bp. Krzysztofa Nitkiewicza na Kongresie Ekumenicznym w Lublinie, Diecezja Sandomierska,[on-line:] https://diecezjasandomierska.pl/katolicka-droga-do-jednosci-chrzescijan-referat-bp-krzysztofa-nitkiewicza-na-kongresie-ekumenicznym-w-lublinie/

Zamiast zakończenia obchodów 100 -lecia Objawień Fatimskich, będzie w Lublinie Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny, „Fronda” 18.07.2017, [on-line:] http://www.fronda.pl/forum/zamiast-zakonczenia-100-lecia-objawien-fatimskich-bedzie-w-lublinie-miedzynarodowy-kongres-ekumeniczny,82697.html

Wojciech Brakowiecki, 500-lecie Reformacji, „Radio Lublin” 31 października 2017, [on-line:] https://www.radio.lublin.pl/news/500-lecie-reformacji

http://orthodox.fm/dialog-ze-wspolczesnym-swiatem/#more-15811

https://www.jednota.pl/index.php/aktualnoci/4121-kongres-ekumeniczny-w-lublinie

https://ekumenia.pl/aktualnosc/ekumeniczny-kongres-w-lublinie/

http://www.luteranie.pl/nowosci/lublin_miasto_zgody_religijnej,5202.html